Sołtysi i rada sołecka w kadencji 2010-2014

 

KOTOWICE

Sołtys: Anna Stachlewska

Kotowice 3

tel. 729-45-10

Rada Sołecka:

  1. Stanisław Przybysz,
  2. Wojciech Urbaniak,
  3. Sylwester Kocot

KANIE

Sołtys: Jacek Jankowski

Kanie, ul. Krótka 9

tel. 758-58-35

Rada Sołecka:

  1. Grzegorz Sobierajski,
  2. Wojciech Oleksiak
  3. Danuta Mucha-Orlińs


PARZNIEW:

Sołtys: Jolanta Szymańska

Parzniew, ul. Rzeczna 4

tel. 729-48-11

Rada Sołecka:

1. Ewa Stankiewicz
2. Piotr Wiśniewski
3. Brygida Kołomażnik
4. Henryk Paluch
5. Artur Szwed

 

MOSZNA

Sołtys: Jan Wojciechowicz

Moszna 41

tel. 729-71-40

Rada Sołecka:

1. Alicja Oziemkiewicz
2. Jacek Wachnik
3. Katarzyna Nędzarek
KROSNA:

Sołtys: Jarosław Wiśniewski

Krosna-Wieś ul. Tęczowa 13

Rada Sołecka:

1. Grzegorz Cichocki
2. Krzysztof Drapała
3. Wojciech Cieślak


BISKUPICE:

Sołtys: Elżbieta Dolota

Biskupice 6

tel. 729-50-60

Rada Sołecka:

1. Iwona Jędrasik
2. Stanisław Grabek
3. Wojciech Grzejszczak
4. Aneta Banasiak
5.  Elżbieta Woszczek
6.  Grzegorz Kurlak


DOMANIEW:

Sołtys: Wioleta Badurek

Domaniew 54a

Rada Sołecka:

1. Krzysztof Markowicz
2. Hanna Moskal
3. Benedykt Grobelny
4. Beata Grobelna
5. Bolesław Ilczuk
6. Zofia Wall


OTRĘBUSY:

Sołtys: Konrad Goljanek

Otrębusy, ul. Świerkowa 2

Rada Sołecka:

1. Jacek Pachnik
2.  Anna Grzegorowska
3. Adam Fedorowicz
4. Mieczysław Walendzik
5. Anna Rak
6. Mariusz Ziembicki

 


FALĘCIN:

Sołtys: Tadeusz Gosk

Falęcin 15

tel. 729-61-52

Rada Sołecka:

1. Krzysztof Tatarczak
2. Daniela Kaczorowska
3. Bogusław Kopeć
4. Barbara Ziętara
5.  Roman Ulicki
6.  Mariola Drapała


KOSZAJEC:

Sołtys: Halina Adamczyk

Koszajec 20 m 8

tel. 729-51-06

Rada Sołecka:

1. Marianna Pękala
2. Anna Łukawska
3. Monika Galus
4. Przemysław Jędrasik


TERENIA:

Sołtys: Stanisław Frej

Terenia 11

tel. 758-94-60

Rada Sołecka:

1. Krystyna Formella
2. Dariusz Wolski
3. Jarosław Rykiel

 

ŻÓŁWIN

Sołtys: Karol Marchwiak

Zółwin, ul. Granicna 4

tel. 729-18-32

Rada Sołecka:

1. Józef Streżyński
2. Zbigniew Kulesz
3. Piotr Strubiński
4. Elżbieta Senkalska
5. Paweł Komender


OWCZARNIA:

Sołtys: Andrzej Baranowski

Owczarnia, ul. Książenicka 40

tel. 729-17-42

Rada sołecka:

1. Tomasz Lewandowski
2. Paweł Samoraj
3. Dorota Szpiglewska
4. Anna Kiełczykowska
5. Barbara Tkaczyk- Przelaskowska


CZUBIN:

Sołtys: Aldona Górniak

Czubin 9

tel. 729-71-74

Rada sołecka:

1.Władysław Zieliński
2.Tadeusz Szymański
3.Halina Banasik
4.Wanda Paulińska


MILĘCIN:

Sołtys: Jacek Panek

Milęcin 54

tel. 729-50-23

Rada Sołecka:

1. Halina Manowska
2. Eugeniusz Pielak
3. Hanna Kowalik
4. Tadeusz Łukasik

Dodany 2004-08-13 11:20:48 przez Małgorzata Russo         
Ważny do: bezterminowo


Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Gminy Brwinów
Wydruk pochodzi z http://brwinow.bipst.pl/index.php?action=pokaz&id=3644